elmas lazer

Radyofrekans

Radyofrekans su içeren bütün dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara iletilmesine yol açmadan ısıtmakta. Çünkü Radyofrekans hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirmektedir. Bu teknoloji ile su düzeyi çok yüksek olan yağ hücrelerine ulaşılabilmektedir. Yani yağ dokusunu eritebilmektedir. Geniş bölgeleri kısa sürede tedavi edebilme imkanı sağlamaktadır.

Uygulama seansının bitmesinin ardından uygulanan bölgede yağ dokusundaki etkinlik belirli bir süre devam etmektedir.

Yüz ve vücut bölgelerinde uygulanan seans sayıları 6 ile 8 arasında değişmektedir. Ancak 1. seansın sonunda tedaviye olumlu cevaplar gözle görünebilmektedir. Bazı kişilerde, özellikle de sarkık bir cilde sahip olan kişiler ve ileri yaşlarda seanslar uzayabilir.

Standart olarak günde bir uygulama yapılmaktadır. Ancak kişinin ve bölgenin durumuna bağlı olarak haftada bir, üç haftada bir yapılabilir.

Hiçbir cilt tipi için sakınca teşkil etmemektedir. Bu nedenle yazın bronzlaşmayı getiren koşullarda bile tedaviye devam edilebilmektedir.

Elmas Güzellik Salonu Kızılay

Elmas Güzellik Salonu, Meşrutiyet caddesinde Zayıflama ve Güzellik uygulamalarıyla sizlere hizmet vermektedir. Temiz, ferah ve şık bir yere sahip olan Elmas Güzellik Salonu, sadece bayanlara hizmet vermektedir. Elmas Güzellik Salonunda sunulan başlıca hizmetler şunlardır. Devamını Oku …

lazer epilasyon ankara ankara lazer epilasyon lazer epilasyon lazer epilasyon eskişehir eskişehir lazer epilasyon rent a car ankara